Ваги торгові електронні DT smart 809 до 50кг | Ваги електронні торгові




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надійні акуратні ваги для роздрібної торгівлі, громадського харчування, побутових цілей.
Новий Покращений Дизайн!
(Ваги при своїх стандартних розмірах не виглядають масивними)
Вантажопідйомність(50 кг)
Якісна зручна Вологозахищена клавіатура!
Ваги електронні торгівельні до 50 кг, це відмінне рішення і прекрасний вибір для всіх тих, хто працює у сфері роздрібної торгівлі і потребує точності зважування товарів до 50 кг вагою.
Ваги торгові електронні DT smart -809 до 50 кг забезпечені платформою з нержавіючої сталі розмірами 24 см x 35 см, ціна ділення цих електронних ваг 2 грами.
Для темного часу доби і затемнених приміщень передбачена яскрава зелена підсвітка.
Ваги забезпечені двома РК-дисплеями, де чітко видна вся інформація про взвешиваемом продукт і його ціною.
Дана модель має регульовані ніжки, що дозволяє зручно і надійно розмістити їх на будь-якій поверхні.
Електронні ваги працюють в температурному діапазоні від-10 до +40 і прекрасно підходять до наших кліматичних умов.
Найбільша границя зважування до 50 кг
Додатковою причиною придбати Ваги торговельні електронні до 50 кг є точність (дискретність) даної моделі - 2 грами.
Електронні ваги можна використовувати практично в будь-якій сфері, де потрібне точне зважування торгової продукції.
Характеристики:
― Два дисплея для індикації ціни, ваги та вартості товару (продавець /покупець)
― Авто установка нуля при кожному включенні
― Автоматичний розрахунок вартості за ціною і масою товару
― Скидання цін
― Підсумовування вартості декількох зважувань
― 2 Режими підсвічування дисплеїв
― Функція тари
― Мембранна водонепроникна клавіатура
― Максимальна вага: 50 кг
― мінімальна вага: 2г
― Крок зважування: 2г
― Живлення: 220V і вбудований акумулятор 4V 4,5 Ah
― Споживана потужність: бездіяльність – 1 Вт, зважування – 5 Вт
― Робоча температура: -10 до +40
― Заявлена робота акумулятора: до 100 годин
― Заявлений час зарядки: до 10 годин
― Довжина кабелю зарядки: 1,3 метра
― Розмір чаші: 35 x 24 см
― Розмір ваг: 36 x 36,5 x 12 см
Комплектація:
― Вага до 50 кг
― Вбудований акумулятор
― Зарядний пристрій
― Інструкція
― Коробка з ручкою
Для швидкого оформлення замовлення телефонуйте за номером (096) 266 88 50 менеджер Катерина (Viber)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | А-Плюс |
| Країна виробник | Китай |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Максимальна вага | 10 кг |
| Конструкція тари | платформа |
| Знімна тара | Так |
| Матеріал тари | пластик |
| Точність вимірювання | 2 г |
| Компенсація тари | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Одиниці виміру | Грам |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 37 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Глибина | 36 мм |
- Ціна: 1 489 ₴

