Форма для випікання велика 26*5,5 см ⁇ Силіконова форма для торта ⁇


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Силіконова форма для торта кругла
Розміри силіконової форми:
діаметр внутрішній 26 см
висота 5,5 см
Силіконова форма для торта кругла підходить для випікання всіляких пирогів, тортів, бісквітів, приготування желе, запікання будь-яких м'ясних, рибних, овочевих страв.
Мабуть, така силіконова форма для випікання є найуніверсальнішою й обов'язково має бути на кухні в будь-якої господині!
Силіконові Форми, які ми звикли використовувати на кухні, виготовлені з чистого силікону, абсолютно інертного медичного матеріалу. Принадність силікону полягає в тому, що він не вступає в жодну хімічну дію з оточуючими матеріалами. Отже, ваша їжа, яку Ви приготували у формі із силікону, ніколи не міститиме жодних сторонніх домішок, що часто трапляється під час приготування їжі в посуді з металу.
Силікон витримує перепади температури від -40 до +230 °C, а отже, силіконову форму купити — це означає придбати універсальний посуд для кухні, і використовувати силіконову форму як для випікання, так і для заморожування.
Силіконовий посуд простий у догляді та зберіганні, полегшує життя сучасній господині, дає змогу експериментувати та створювати традиційні страви.

Для швидкого оформлення замовлення телефонуйте за номером (096) 266 88 50 менеджер Катерина (Viber)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | А+ |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення форми | Для печива, Для кексу, Для кексів/мафінів, Для пирога, Для бісквіта, Для лазаньї |
| Товщина матеріалу | 2 мм |
| Кількість осередків | 1 шт. |
| Діаметр | 260 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип форми | Фігурна |
| Висота стінок | 50 мм |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Матеріал | Силікон |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура | -40 град. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Максимальна температура | 220 град. |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
- Ціна: 199 ₴
