Гумка Milan 4836 трикутна | гумка трикутна кольорова |




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гумка трикутної форми виготовлена з синтетичного каучуку, найбільш ефективна для видалення малюнків великої площі, зроблених м'якими олівцями (B-8B). Неабразивна, призначена для графітних олівців, не пошкоджує папір навіть низької якості і щільності.
Кольори: білий, рожевий, блакитний.
Характеристики:
-
країна виробник - Китай;
-
матеріал - синтетичний каучук;
-
розмір - 36 х 33 х 7 мм;
-
стираюче письмове приладдя - чорнографітний олівець;
-
форма – трикутна.

Для швидкого оформлення замовлення дзвоніть за номером 096 91 51 986
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Milan |
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Нестандартная |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество в упаковке | 36 шт |
| Упаковка | Пластиковая коробка |
| Назначение | Для удаления графитовых надписей |
| Размеры | |
| Длина | 33 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Толщина | 7 мм |
- Цена: 11 ₴
