Набір "Вчимося рахувати" укранською | набір для вивчення цифр | набір для розвитку |


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Набір "Вчимося рахувати" призначений для дітей дошкільного та шкільного віку. В наборі приладдя різних кольорів: палочки для рахування , геометричні фігури , цифри та знаки.
Більшість батьків хочуть, що б їх діти швидше оволодівали навиками рахування. Але не всім дітям процес запам’ятовування дається легко. Набір «Вчимося рахувати може зробити цей процес більш швидким. В ігровій формі навчання буде корисним і приємним. Зображення надруковано якісно, стійке до стирання.

Для швидкого оформлення замовлення дзвоніть за номером (096) 915 19 86
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вес | 200 г |
| Производитель | Irbis |
| Высота | 16 см |
| Ширина | 1 см |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 8 см |
| Пол | Унисекс |
| Упаковка | Коробка |
| Цвет | Желтый |
| Состав набора | Счетные палочки |
| Количество предметов в наборе | 16-20 |
- Цена: 36 ₴
