Пластилін ZiBi KIDS Line 12 кольорів, 300 г





Описание
Характеристики
Информация для заказа

Пластилін Zibi, 12 кольорів
Пластилін дуже мякий та абсолютно безпечний, зроблений з любов ю та турботою про дітей.
-
Вага 1 бруска 25 г
-
Форма бруска — трикутна.
-
Яскраві кольори.
-
Не липне до рук, пластичний завдяки додаванню воску та каучуку, не має запахів, легко змішується.
-
Не містить шкідливих речовин.
-
Упакований у картонну коробку-рукав із пластиковим піддоном.
Для швидкого оформлення замовлення дзвоніть за номером 098 909 22 56
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Пластилин |
| Тип пластилина/массы для лепки | Традиционный пластилин |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество цветов в наборе | 12 |
| Комплектация инструментами/аксессуарами | Нет |
| Производитель | Zibi |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Длина | 27 см |
| Ширина | 2 см |
| Высота | 10 см |
| Вес | 300 г |
- Цена: 97 ₴
