Електроплита | настільна електроплита плита |




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Електроплита A-Plus AP-2102
Плита електрична А-плюс — компактна одноконфорочная плита, проста у використанні і має зручне механічне управління. Перевагами цієї настільної електроплити є компактний розмір, сучасний ергономічний дизайн і невелику вагу, що робить її дуже мобільною. Корпус електроплити зроблений з нержавіючої сталі.
Характеристики:
- Тип: плита електрична;
- Вид: однокомфорочная;
- Розмір комфорки: 155 мм;
- Різні ступені нагріву;
- 1 авто термостат;
- Захист від перегріву;
- Потужність: 1000 Вт.;
- Колір: білий.
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Основні | |
| Виробник | Vento |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Синій |
| Країна виробник | Китай |
| Вид плити | Настільна |
| Варильна поверхня | електрична |
| Покриття варильної поверхні | нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
- Ціна: 453 ₴
