Ручний блендер 4в1 | Електричний чоппер | Багатофункціональний блендер



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручний блендер 4в1
Функції блендера, міксера, овочерізки і подрібнювача роблять цей прилад незамінним помічником на кухні. Блендер 4в1 ТМ "А-Плюс" поєднує в собі функції потужного кухонного комбайна. Кожна сучасна господиня прагне готувати різноманітну і корисну їжу для своєї родини. Зробити це нескладно з ручним блендером 4в1 ТМ "А -Плюс". Надійна і сучасна модель блендера 1541 довго прослужить на кухні.
Особливості:
-
насадка з нержавіючої сталі
-
віночок
-
чаша з додатковим ножем (600мл)
-
стакан (500мл)
-
потужність 400 Вт

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | А+ |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | подрібнювач |
| Колір | Зелений |
| Ручка | Є |
| Підходить для миття в посудомийній машині | True |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Кількість тертьових/ріжучих поверхонь | 2 |
| Наявність контейнера (піддона) | Є |
| Основне призначення | Для моркви по-корейськи, Для сиру, Для пюре, Багатофункціональна, Для овочів, Для часнику, Для цедри цитрусових, Для фруктів, Для горіхів |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Бездротова технологія | Ні |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Універсальний подрібнювач | Так |
| Багатофункціональна чаша-подрібнювач | Так |
| Вінчик для збивання | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 26 мм |
| Вага | 0.9 кг |
- Ціна: 1 072 ₴
