Зошит-словник для іноземної мови "Добрий", тверда обкладинка А4 17*23 см




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний зошит-словник призначений для запису іноземних слів а також іхнього перекладу. Для простішого використання зошит зроблений у вигляді таблиці. Це видання стане у нагоді учням молодших та середніх класів під час заняття в класі, виконання домашніх завдань, а також підготовки до уроків.
Форма А4, приблизні розміри (170х230 мм)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Руслан |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Зошит-словник |
| Лініювання | Лінія |
| Кількість аркушів у зошиті/щоденнику | 42 |
| Формат | A4 |
| Стать | Унісекс |
| Вид палітурки | Термоклей |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Щільність аркушів | 65 г/м2 |
| Мова видання | Українська |
| Стан | Нове |
| Тематика | Школярам, абітурієнтам |
| Тип поверхні паперу | Глянсова |
| Кількість сторінок | 50 шт. |
| Навчальний період | Початкова школа (1-4 клас) |
| Вага | 200 г |
| Вид | Глор |
| Обкладинка | |
| Матеріал обкладинки | Картон |
| Поверхня | Глянцева |
| Колір | Синій |
| Тематика декору, малюнка | Різні |
| Розміри | |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Товщина | 5 мм |
- Ціна: 89 ₴
